constanshaqua - constanshaqua

Wyższa Szkoła Menedżerska, firma Constans P Paulina Mazurek oraz

Centrum Szkoleniowo Doradcze organizują studia podyplomowe z zakresu

ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI


Do udziału w studiach zapraszamy absolwentów szkół wyższych (niezależnie od ukończonego kierunku) chcących zdobyć kwalifikacje w zakresie gospodarowania nieruchomościami oraz zdobyć państwową licencję zawodową zarządcy nieruchomości.
Program studium odpowiada minimum programowemu Ministra Infrastruktury dla studiów podyplomowych w zakresie zarządzania nieruchomościami.

 

Wszystkim absolwentom organizowanych przez nas studiów zapewniamy praktyki zawodowe z zakresu zarządzania nieruchomościami, których ukończenie jest niezbędne do uzyskania licencji zawodowej.

 

Po ukończeniu studiów podyplomowych i odbyciu praktyk zawodowych absolwent może ubiegać się o nadanie przez Ministra Infrastruktury licencji zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami, która upoważnia do samodzielnego wykonywania zawodu zarządcy.

Studia podyplomowe odbywać się będą w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym POLSKA 13 www.centrum-konferencyjne.eu

 

Warunkiem przyjęcia na studia jest złożenie formularza zgłoszeniowego oraz dokonanie wpłaty wpisowego w wysokości 250 zł na konto

Constans P Paulina Mazurek:

Deutche Bank PBC S.A.

Oddział Poznań ul. Św. Marcin 77

Konto 22 1910 1048 2213 9957 0895 0001

 

Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z dowodem wpłaty wpisowego prosimy przesłać na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub fax. 61 846 80 13.

Więcej informacji w załączniku:
STUDIA PODYPLOMOWE 

Studia podyplomowe rozpoczynają się w styczniu 2012 r.

Rekrutacja trwa do 6 stycznia 2012 r

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Informacje dotyczące licencji na zarządcę, wydawanej przez Ministerstwo Infrastruktury: